spin

Date

December 10-08-2015

Location

3200 Barbaros Bulvarı Besiktas/Istanbul

Remaining

245 Tickets

Speakers

24 Professional Speakers

WHAT'S ABOUT EVENT / what's going on there come and learn

Praesent ac sem in neque venenatis tristique. Morbi et ligula velit. Nullam a augue vel mi porta vestibulum non ac elit. Vivamus convallis tortor et fermentum semper. In hac habitasse platea dictumst. Curabitur eget dui id metus pulvinar suscipit. Quisque vitae ligula laoreet, scelerisque leo quis, facilisis metus. Sed pellentesque, urna sed varius consectetur, eros augue fringilla
magna, id sem magna vel diam. Nulla sed hendrerit nunc.

Register Watch video
Alt

Alt image

Donation / lorem ipsum

Etiam molestie, quam eget dignissim dapibus, diam libero auctor justo, a eleifend urna tellus et ligula. Curabitur elementum diam nec lacus pretium.

Conference or Event Schedule / dont forget it

ARA

ARA

Kelimeleri olmayanlar düş kuramazlar ve ilk kelimeler evde öğrenilir

Düşyeri Kurucusu/Pepee'nin Yazarı/Düş İşleri Bakanı İstanbul Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’nden mezun olan Ayşe Şule Bilgiç, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni derece ile bitirdi. Okumanın ve öğrenmenin hiç bitmeyecek olduğuna inanan Ayşe

Day 2 Hall C – Lesson 1

Kayıt İçin Tıklayınız Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed vitae diam metus. Donec cursus magna eget sem convallis facilisis. Vestibulum dictum nibh at ullamcorper tincidunt. Phasellus scelerisque nisl non ullamcorper pellentesque

Event Sponsors / dont forget it

Become a sponsor

testimonials / See What People Say About Us

Event Speakers / meet with greaters

John Doe

Writer Wiki Sig

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting

Tommy horton

Wordpress Developer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting

Michale Tik

Founder IGD

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting
See all speakers

Event Price list / perfect price for event

Personal

$111

 Lorem ipsum dolor sit amet
 Consectetur adipiscing elit
 Sed vitae diam metus
 Donec cursus magna

Business

$175

Lorem ipsum dolor sit amet
Consectetur adipiscing elit
Sed vitae diam metus
Donec cursus magna

Register now / Allow add extra field in admin

Event FAQS / find your answers

Başvuru yoğunluğundan dolayı ön başvuru formunu dolduranlardan kesin kayıt linki SMS i gönderilenler zirveye katılım sağlayabilecektir.

Ev rehberliği hizmeti alanlar

Ev Okulu Derneğinin herhangi bir faaliyetine katılmış olanlar

Eğitimciler

Ebeveynler

Üniversite öğrencileri

10.50-12.40, 13. 30-15.20 ve 15.30-17.20 saatleri aralığında olmak üzere toplamda en fazla 3 atölyeye KONTENJAN OLMASI durumunda kabul edilebilirsiniz.
Evde Eğitim Zirvesi Ana Salon katılımcılarına Ev Okulu Derneği onaylı “Zirve Katılım Belgesi”, atölyelere katılanlara ise her bir atölye için “Atölye Katılım Belgesi” verilecektir. Atölye Katılım Belgesi atölye sonunda, Zirve Katılım Belgeleri ise etkinlik sonunda teslim edilecektir. Erken ayrılmak durumunda kalanlar belgelerini Ev Okulu Derneğinden veya karşı taraf ödemeli kargo ile teslim alabileceklerdir.
Belgeniz sizden başka birisine teslim edilmeyecektir. Erken ayrılmak durumunda kalanlar belgelerini Ev Okulu Derneğinden veya karşı taraf ödemeli kargo ile teslim alabileceklerdir.
Konaklama organizasyonu kişinin kendisine aittir.
Evde Eğitim Zirvesi 6 Ekim 2019 Pazar günü Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir. Salonda yer sıkıntısı yaşamamak için 08.30-09.00 arasında salona giriş sağlayabilirsiniz. Ulaşım için sitede yer alan konum bilgisini kullanabilirsiniz. Etkinlik alanına girişiniz ve alanda dolaşımınız için yaka kartı zorunludur.
20 Ağustosa kadar alınan Ön Kayıt neticesinde Kesin Kaydı uygun görülenlere bilgilendirme gidecek olup etkinlik süresince verilecek molalarda gerekli içecek ikramı, Öğle arasında etkinliğin boyutu ve yoğun program da göz önünde bulundurularak sunulacak sandviç ve meyve suyu ikramı, etkinliğimizde oluşacak maliyetler ile dernek olarak gerçekleştirilecek sonraki nitelikli çalışmalara hazırlanmak amacıyla maliyet odaklı bir bütçelendirme ile Zirve bedeli minimum seviyede tutulmaya çalışılacaktır. Tahmini maliyetin 100 TL yi geçmeyeceği öngörülmektedir.
Hayır maalesef isme özel açılan kayıt hakkı devredilemez ve yerine gönderilmesi düşünülen kişi kabul edilmeyecektir.

IM EVENT / Landing Page

One Page Event and Conference Theme is a very clean, modern and outstanding designed HTML template for multi purpose for any business events, conference, party etc.

Purchase template

Recent Blog Posts / get news!

Event Location

Apple Store SOHO‎
103 Prince St New York, NY 10012, United States
+1 212-226-3126

hello@imevent.com

Get Direction

Contact Us / lorem ipsum

[contact-form-7 id=”4″]